Reštaurácia

Šéfkuchár láka do reštaurácie hostí na kulinárske špeciality. Ponuku jedál tvorí zo sezónnych surovín, čerstvej zeleniny a byliniek priamo zo záhrady kaštieľa. Z prevažne lokálnych zdrojov vykúzli jedlo, ktoré harmonizuje s výberom vín od someliera. Každý deň od 11:00 do 22:00 si môžete pochutnať na 4-chodovom obedovom menu so sladkou bodkou z výberu domácich koláčikov. Navyše k hlavnému jedlu dostanete ako darček pohár prosecca!

Gastronómia v kaštieli je inšpirovaná medzinárodnou a rustikálnou kuchyňou. Pri príprave jedál je najdôležitejšou prísadou kreativita. Ak práve nemáte priestor na 4-chodové menu zloženého z predjedla, polievky, hlavného jedla a sladkej bodky, vyberte si ľahký snack v podobe domáceho kváskového bohato obloženého chlebíka s pohárom našej limonády.

Prezrieť: Jedálny a nápojový lístok

Priestory reštaurácie sú často dejiskom osláv významných rodinných udalostí. Podľa počtu pozvaných hostí pripravíme špeciálne rozmiestnenie stolov, slávnostne prestrieme stoly podľa vášho priania. S radosťou pripravíme zábavu pre deti, aby si všetci hostia užili slávnostný okamih.