Firemné podujatia

Kaštieľ Dezasse Jaslovské Bohunice je ideálnym miestom pre organizáciu firemných a obchodných podujatí. Spravte z tradičných firemných eventov zázitok, na ktorý sa nezabúda. Pracovné stretnutia spojte s gastronomickým zážitkom, firemné školenie s teambuildingom a konferenciu napríklad s módnou prehliadkou či výstavou. Sme pripravení uskutočniť vaše inovatívne predstavy o firemných stretnutiach. K dispozícii sú vám tieto priestory:

Meeting room

Zasadacie priestory vsadené do historických priestorov dotvoria atmosféru vašich obchodných stretnutí. Príďte si do kaštieľa oddýchnuť od ruchu mesta a načerpajte nové nápady pre váš biznis.
Kapacita: 30 osôb
Vybavenie: pohodlná sedačka, oválny stôl a 14 stoličiek,
Projektor (rozlíšenie 800×600, 4:3, HDTV, max. rozlíšenie 1920×1080)
Laserové ukazovátko, flipchart

Cena prenájmu: 350 € na deň s DPH

Office room

V týchto priestoroch nájdete štandardné kancelárske vybavenie, na aké ste zvyknutý z vašej firmy. Pohodlné kreslá, počítače, tlačiareň, pripojenie na internet. Priestory určené na firemné stretnutia majú samostatné sociálne zázemie a WIFI pripojenie na internet. Ochotný personál vám s potešením pripraví občerstvenie podľa potreby.

Konferencie

Ak myslíte vo veľkom, sme pripravení! Veľkokapacitný luxusný klimatizovaný stan je využiteľný celoročne. Pevná konštrukcia stanu s rozlohou 800 m2 poskytne zázemie pre 360 účastníkov konferencie. Kapacitu stanu vieme flexibilne upraviť v závislosti od zvoleného typu sedenia.