Business Club

Šťastie praje odvážnym.

Meeting room

Zasadacie priestory vsadené do historických priestorov dotvoria atmosféru vašich obchodných stretnutí. Príďte si do kaštieľa oddýchnuť od ruchu mesta a načerpajte nové nápady pre váš biznis.

Cognac, Rum & Cigar Lounge

Staňte sa členom Business Clubu Dezasse a využívajte klubové priestory pre vaše potreby. Štýlové dekorácie, ponuka prémiových koňakov, rumov a cigar dotvárajú skutočnú klubovú atmosféru.

Business Club Dezasse

Business Club Dezasse sídli v historických priestoroch kaštieľa. Jeho vznik a zameranie je inšpirované podnikateľským a inovatívnym duchom grófa Dezasse. Štýlové dekorácie, ponuka prémiových koňakov, rumov a cigar dotvárajú skutočnú klubovú atmosféru. Atraktívna ponuka služieb pre členov klubu vyzdvihuje Business Club Dezasse medzi klubovú elitu na Slovensku.

Staňte sa členom klubu a užívajte si klubové výhody!

Členovia klubu majú k dispozícii:
Cognac, Rum, Cigar Lounge
Office room s multifunkčným zariadením
Meeting room s kapacitou 30 osôb, sedačkou, dataprojektorom a plátnom
Zvýhodnené ceny ubytovania v klubovej časti
Prenájom vinárne s ponukou somelierských balíčkov

Cognac, Rum & Cigar Lounge

Máte privátne obchodné rokovanie a hľadáte inšpiratívne prostredie? Staňte sa členom Business Clubu Dezasse a využívajte pre svoje potreby komorné klubové priestory. Cognac, Rum & Cigar Lounge je vám plne k dispozícii. Ponuka prémiových koňakov, rumov a cigar dotvára skutočnú klubovú atmosféru.

Business Club Dezasse

Chcem sa stať členom Business Clubu Dezasse. Kontaktujte ma s ponukou.